hakkımızda

              Keşfedilmemiş beklentileri karşılayan, ulaşılabilir yaşam alanları tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymayı ilke bilip yola çıktığımız bu sektörde tecrübe ve birikimlerimizi işimize aktarmaya çalışmaktayız.

              Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler tasarlamak, inşa etmek, talep edilen ürünleri doğru zaman ve şekilde teslim etmek, müşterilerimizle anlaştığımız iş programına uymak, tüm bunları gerçekleştirirken Lemis değerlerimize bağlı kalarak hizmet sağladığımız sektörde daha fazla başarıya ulaşmak ilk hedefimizdir.

              Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalamaktayız.

              Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedeflemekteyiz.

 • Sosyal sorumluluklarının bilincinde ve çevreye önem veren bir kuruluş olarak, her türlü faaliyetlerimiz sırasında çevreye olan olumsuz etkilerimizi en aza indirebilmek üzere gereken önlemleri almak bizim için hayati önem taşımaktadır.
 • Bu kapsamda: 
  * Çevre ile ilgili yürürlükte bulunan tüm yasal kanun ve yönetmeliklere uymak
  * Atıklarımızın çevreye vereceği zararı en aza indirmek
  * Geri dönüşümü olmayan atıklarımızı yasal düzenlemeler doğrultusunda çevreye zarar vermeden bertaraf etmek veya ettirmek
  * Çevre bilincinin geliştirilmesi için çalışanlarımıza, müşterilerimize, taşeronlarımıza ve tedarikçilerimize yönelik eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri düzenlemek
  * Çevre dostu ürünler kullanmak çevre politikamızın temel ilkeleridir

 

              Sektörde en iyi uygulama örneği olmak için,

 • Lemis, müşterilerine yanıltıcı bilgi vermez ve güveni sarsıcı hiçbir ifade kullanmaz.
 • Lemis, rakiplerini karalayıcı, rekabete aykırı, adil olmayan hiçbir davranışı kabul etmez.
 • Lemis, müşterilerine verdiği hizmetler ve satışını yaptığı ürünler hakkında tam, açık, anlaşılır ve doğru bilgi verir.
 • Lemis, yaptığı işte şeffaflık, hesap verebilirlik ve disiplin arar.

 

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetinin en iyi şekilde sağlanması amacıyla yolumuzda hızla İLERLEMEKTEYİZ........

                  

Test

Form Gönderimi

Tamam